moravskio-namai

kai namai tampa tvirtove

Modernūs, stilingi, erdvūs Moravskio gatvėje statomi gyvenamieji namai ruošiasi sutikti svetingus naujakurius. Tai namai, kuriuos norisi vadinti tvirtove. Tiesa? Greitai pasiekiama sostinė, bei gamtos apsuptyje netrukus iškilsiantys saugūs namai.

Gyvenamieji namai jūsų laukia kaip tik tokioje gamtiškai suderintoje vietoje. Gyvendami čia, išmoksite aplenkti miesto spūstis ir skubėti lėtai. Čia galėsite dirbti ir ilsėtis. Čia sėkmingas rytas prasidės sėdint terasoje su karštu kakavos puodeliu planuojant dienos darbus.

Daugiau šviesos – daugiau džiaugsmo

Dideli langai užtikrina, kad į vidų galėsite įsileisti tiek dienos šviesos, kiek tik panorėsite, o kartu su ja – ir geros saulėtos nuotaikos. Juk rytai žymiai žvalesni, kaip pro langus laisvai prasiskverbia pirmieji saulės spinduliai, o vakarai romantiškesni ir ramesni, kai galima džiaugtis besileidžiančios saulės atspindžiais. Priartinkite save prie natūralaus gamtos ritmo, leiskite sau atsipalaiduoti.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
173,09

Nuosava
teritorija (a): 4

Kambariai:
4

Aukštai:
2

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2023

GERI SANTYKIAI SU KAIMYNAIS

Kaip ir kiekvienas mūsų projektas užtikrina privatumą ir tylą nuo kaimynų, taip ir Gyvenamieji namai Lytos gatvėje propaguoja su kaimynais palaikyti šiltus santykius. Mes juk puikiai suprantame, kad visi savo namuose norime jaustis apsaugoti nuo žvitrios kaimyno ausies ir akies. Tam pritaikėme puikų architektūrinį sprendimą. Statome gyvenamuosius namus, kurių bendra siena su kaimynais yra tarp stoginių, o ne tarp gyvenamųjų patalpų.
Dvigubai toliau – reiškiasi dvigubai tyliau. Būsite tikri, kad jūsų poilsis užtikrintas visą parą. Jums tikrai nereikės tildyti vaikų, kad netrukdytų kaimynams ar patiems klausytis, ką jie veikia už sienos. Bendrystė su kaimynais ir šilti santykiai – garantuoti. Jokio nejaukumo ir abipusiai naudinga.

PATOGI VIETA IR GERAS SUSISIEKIMAS

Gyvenamieji namai jūsų laukia Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, prie rytinės Vilniaus miesto ribos, Galgių kaime. Čia veikia pagrindinė mokykla, darželis, paštas, biblioteka, o sostinė pasiekiama nuolat kursuojančiu autobusu. Kaip ir sakėme aukščiau: tvirtovė gamtos apsuptyje su ranka pasiekiama sostine.

Jei kyla klausimų ar norite sužinoti daugiau, susisiekite!

Susisiekti
moravskio-namai-aprasymas.jpg