Azuolu_rezedencija_06
Azuolu_rezidencija_dronas

ypatingai prabangiam gyvenimui

Prabangus ir modernios statybos namas draustinio pašonėje? Aplinką tausojantis 2 a. namas ? Tai ne aprašymas iš „Hobito“ knygos, o išties svajonių namų kvartalas Rubežiaus km., Trakų rajone.
Ypač jaukus ir modernus, stilingų namų kvartalas dvelkia karališkai subtilia prabanga. Vos už 7 km. stūksanti Trakų pilis šį mikrorajoną apgobia mistišku apsauginiu energetiniu skydu. Čia jaukiai galės įsikurti tos šeimos, kurios siekia užtikrintos ramybės, saugumo, kurios ieško erdvės tarp pilkų betoninių sienų kurti savo svajonių gyvenimą.

Namo projekte, kiekviename namo aukšte, numatytos įspūdingos terasos, skirtos individualiam šeimos poilsiui. Viena jų lauke, kieme, skirta poilsiui gryname ore, o kita – antrame aukšte, uždara. Šis sprendimas sukurtas žmonėms, kurie nori kuo daugiau gerti į save draustinio gamtos bei šalia ošiančio miško energiją. Mankštinkitės vos išlipę iš lovos, palydėkite vėlyvus vakarus gurkšnodami kvapnią ramunėlių arbatą. Gyvenkite gyvenimą, kurio nusipelnėte!

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
151,87

Nuosava
teritorija (a): 12

Kambariai:
4

Kaina:
250 000 EUR

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2023

PATOGI, RAMI VIETA

Erdvus kiemas suplanuotas, kad galėtumėte įgyvendinti savo svajones. Kiemas, kuriame galima įrengti vaikų žaidimų aikštelę, pasisodinti mėgstamų augalų, įsirengti lauko baseiną ir kita. Čia vietos pakaks įvairioms jūsų svajonėms realizuoti.

Jei dairotės namų šeimai, į kuriuos visada gera grįžti, Gyvenamas namas skirtas kaip tik jums. Žinoma, parinkome jam puikią vietą, kuri leistų maksimaliai atskleisti visas pastato savybes, o jums – atsipalaiduoti, mėgautis gamta, ramybe ir privatumu. Nepaisant nuošalumo, iš čia visada patogiai pasieksite visus civilizacijos taškus, kokių tik jums reikia – mokyklą, parduotuvę, paštą, darbovietę ar Trakų pilį.

Jei karališka prabanga gamtos glėbyje jums viso gyvenimo svajonė, nieko nelaukiant skambinkite! Jūsų svajonė tampa matoma.

Susisiekti
Azuolu_rezedencija_01
Azuolu_rezedencija_02