MORAVSKIO-1

MINIMALIZMAS IR PRABANGA GAMTOS APSUPTYJE

Vienas pagrindinių naujakurių prioritetų – galimybė gyventi jaukioje, gamtos apsuptoje vietoje, tačiau patogiai susisiekti su strateginiais objektais mieste. Sparčiai auganti Lytos gyvenvietė Vilniaus rajone puikiai suderina šiuos reikalavimus: iš čia miesto centrą pasieksite vos per 20 minučių, o tuo pačiu galėsite mėgautis žalia erdve bei nepakartojamu ramybės jausmu.

Šiuo metu S. Moravskio g. statomas vienaaukščių namų kvartalas – odė skandinaviškam minimalizmui bei moderniai klasikai. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pastatyti būstai taps jaukia užuovėja žiemą, tačiau drauge sukurs ir puikaus užmiesčio namo, skirto poilsiui bei atsipalaidavimui, dvasią šiltuoju metų laiku. Dideli, žemę siekiantys namo langai užtikrins šviesą bei šilumą, o taip pat leis mėgautis supančia žaluma.

Kiekviename name rasite net 3 erdvius miegamuosius, kuriuos nesunku transformuoti ir į darbo erdves, vaikų kambarius… Tai – lankstus būstas, patenkinsiantis kiekvieno individualius poreikius. Taigi, čia puikiai jausis tiek maži, tiek dideli. Jaukiems artimiausių pasibuvimams ar didesniam svečių priėmimui idealiai tiks ir kiekviename name įrengta milžiniška gyvenamoji erdvė, padalinta į virtuvę, valgomajį bei svetainę. Tokia vieta leis surengti smagius vakarėlius, mėgautis vėlyvais savaitgalio pusryčiais, pasitikti gražiausias metų šventes.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
132,29

Nuosava
teritorija (a): 10

Kambariai:
4

Kaina:
188 500 EUR

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2023

RAMYBĖS IR SAUGUMO UŽUOVĖJA

Šis kvartalas – saugios kaimynystės garantas, o taip pat jis suplanuotas tokiu būdu, kad kiekvieno gyventojo privatumas būtų garantuotas. Namai pastatyti atskirai bei atitverti tujų tvoromis. Be to, kiekvieną namą juosia 110 kv.m. dydžio terasa, kuri apsupta tik Jūsų namui priklausančiai žaliąja zona. Ši zona padės dar labiau susilieti su gamta, mėgautis grynu miško oru ir susikurti svajonių oazę netoli niekada nemiegančio miesto centro.

Atraskite Lytą drauge su VINKEHAUS! Susisiekite jau šiandien.

Susisiekti
vinkehaus Moravskio 1a aprasymas
Gyvenamojo namo Aušros rezidencija planas