Zaliasis_slenis_02
Zaliasis_slenis_03

AUTENTIŠKAS ,, ŽALIASIS SLĖNIS” NAMŲ KVARTALAS LAUKIA SAVO GYVENTOJŲ

Kaip gera augti gatvėje, kur visi vieni kitus pažįsta, draugai pasiekiami ranka, o vakarais nereikia būkštauti dėl saugumo lauke! Aplinkui jokio miesto šurmulio, transporto spūsčių, dulkių ir amžino skubėjimo.

Jūsų šeima ieško būtent tokio privataus kvartalo? Kviečiame užsukti į autentišką ,,Žaliasis slėnis” dešimties namų kvartalą. Unikalaus išdėstymo sklypų zonos traukia akį savo žaismingumu. Šie namai laukia kūrybiškų šeimų, mėgstančių išsiskirti, kuriems monotonija svetima. Ar kalbame apie jus? Puiku! Nešabloniškai atrodančioje aplinkoje gimsta taip pat kūrybiškos idėjos. Tai namai skirti augti patiems visose srityse!

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
119,34

Nuosava
teritorija (a): 11,54

Kambariai:
4

Kaina:

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2023

SVARBU NE TIK FIZINIS PATOGUMAS, BET IR JŪSŲ PSICHOLOGINĖ SVEIKATA

Kaip manote, ką reikia daryti, kad galėtume išsaugoti nuolatinę gerą savijautą, darbingumą, motyvaciją veikti? Mes sakome, kad teisingai pasirinkti gyvenamą vietą!
Todėl šis įstabaus grožio modernių bei patogių namų kvartalas suprojektuotas taip, kad maksimaliai jaustumėte „aš – namuose“. Apsuptas mylinčios šeimos ir sąmoningų kaimynų, kartu auginsite nuostabią bendruomenę. Juk kasdien matomas malonus ir draugiškas kaimyno veidas yra kartais geriau nei skanios kavos puodelis, ar ne?

CIVILIZACIJA VISAI NETOLI

Iki sostinės vos keli kilometrai, o šalia Nemėžis, garsėjantis savo istorija, lankytinomis vietomis (bažnyčia, dvaras, mečetė), kuriame veikia gimnazija, biblioteka, paštas. Taigi, kad ir koks nuošalus ir ramus ,, Žaliasis slėnis ” namų kampelis, jūs visada lengvai pasieksite viską, ko tik jums prireiks darbui, pramogoms, verslui, bendravimui.

Jei ieškote išskirtinio dizaino namo unikaliame kvartale, šis laukia jūsų! Paskambinkite!

Susisiekti
Zaliasis_slenis_04
Zaliasis_slenis_05
Gyvenamojo namo planas