Rožiu rezidencija

ARČIAU GAMTOS, NEATSISAKANT MODERNIŲ PATOGUMŲ

Jei galėtumėte pastatyti savo šeimai namus, kaip jie atrodytų?Ar kiemas kvepėtų nupjauta žole? Ar iš virtuvės sklistų cinamonu barstyto obuolių pyrago kvapas?

Gyvenamasis namas sukurtas žmonėms, kurie erdvę tarp betoninių sienų užpildys spalvingu šurmuliu ar siekiama ramybe. Žmonėms, kurie savo namuose galės pamiršti darbo reikalus, mėgautis bendryste, artimųjų šiluma, bendravimu ir tylėjimu. Žmonėms, norintiems turėti kiemą, kuriuo nereiks dalintis. Žmonėms, kurie nori vaikščioti basomis nuosavo kiemo žole ir kvėpuoti žaluma kvepiančiu oru. Šie naujos statybos modernūs gyvenamieji namai sukurti gyvenimui, meilei ir gausai.

Pastatas išplanuotas taip, kad būtų maksimaliai patogu judėti tarp patalpų, erdviai išnaudota vidinė erdvė. Dideli panoraminiai langai, pro kuriuos pasieks pirmieji šildantys saulės spinduliai.  Pro kuriuos net neišėjus į lauką mėgausitės gamta, džiaugsitės lietumi ar snieguotame kieme stebėsite žaidžiančius vaikus.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
167,35

Nuosava
teritorija (a): 8

Kambariai:
4

Kaina:
PARDUOTA

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2023

RAMI VIETA IR PATOGUS SUSISIEKIMAS

Kiekvienas namas yra atskirtas per sieną. Tai leis užtikrinti tylą bei mėgautis privatumu bet kuriuo paros metu. Iš aukščiausios kokybės medžiagų įrengtuose namuose suplanuoti net 4 miegamieji, lengvai konvertuojami į darbo bei poilsio erdves, didelė svetainė, sujungta su virtuve. Transporto priemones galėsite saugiai palikti specialiose automobiliams bei dviračiams skirtose stoginėse, o maloniam laisvalaikiui gamtoje skirta erdvi terasa.

Kiekvienam namui priklauso įspūdinga terasa, ant kurios sukursite savo poilsio oazę, žaidimų aikštelę ar vietą piknikui. Patogus išėjimas iš namo į terasą ir kiemą itin vilioja veikti: sportuoti, kepti, mėgautis saulės šiluma, spardyti kamuolį. Mes pritariame minčiai, kad kuo daugiau laiko gryname ore, tuo sveikesni ir darbingesni liksime.

Gyvenamieji namai jūsų laukia Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje, prie rytinės Vilniaus miesto ribos, Galgių kaime. Čia veikia pagrindinė mokykla, paštas, biblioteka ir, žinoma, autobuso maršrutas, kuriuo saugiai keliausite į sostinę ir atgal. Tad, jei ieškote namo su privačiu kiemu, kuriame kurtumėte svajonių gyvenimą, susisiekite!

Susisiekti
Roziu rezidencija