Traku_vilos_04_post
TRAKŲ VILOS

Modernūs ir stilingi Gyvenamieji namai trakų vilos

Ar norėtumėte kasdien pargrįžti į pasakiškus namus, iš kurių niekur nebesinorėtų išvykti, kuriose saugiai augtų vaikai, karaliautų rami, atpalaiduojanti nuotaika ir kasdienis džiaugsmas ?

Jūsų sugrįžtančių laukia ypatingai gražūs, modernūs ir stilingi gyvenamieji namai Trakų rajone, Rubežių k. Kraštinė g. iškilsiantys 25 arų žemės plote !

Šviesios spalvos bei modernios būsto formos idealiai prisitaiko prie ypatingo ir žmogaus rankos nepaliesto Varnikų botaninio draustinio. Hipnotizuojantis vaizdas pro langą į Ilgelio ežerą, vos 7 km nuo Trakų pilies, su pažintiniais takais ir pasakiška galimybė vakarus palydėti ošiančio miško ir paukščių skambesio.

Jeigu neramina tai, kad besiplečiančios statybos gali kėsintis į jūsų pasakiškus namus drąsiai sakome, jog gretimuose plotuose statybos yra draudžiamos. Jūsų ramus gyvenimas draustinio kaimynystėje garantuotas !

Jeigu kelia baimę bendra siena su kaimynais, tvirtiname, kad trys gyvenamųjų namų komplektai sujungti ne bendra namo siena, o stoginėmis.

Architektūrinis sprendimas – bendra siena tarp stoginių – atitolina namų gyvenamąją erdvę vieną nuo kitos. Daugiau jokio nejaukumo susitikus kaimyną kieme, jokio susierzinimo dėl sudrumsto miego. Draugiška kaimynystė jums tikrai patiks!

INTERJERAS

PASIVAIKŠČIOKITE PO SAVO BŪSIMUS NAMUS

Svečių miegamasis
Vonios kambarys
Vaikų miegamasis

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Plotas m²:
146

Nuosava
teritorija (a): 25

Kambariai:
4

Kaina:
258 900 EUR

Konstrukcija:
Mūrinis

Įrengimas:
Dalinė apdaila

Šildymas:
Oras-vanduo

Statybų metai:
2022

BENDRYSTĖ IR SINERGIJA SU MUS SUPANČIA APLINKA

Architektūrinis projekto „Trakų vilos“ konceptas maksimaliai priderintas prie draustinio kraštovaizdžio, supančio ežero panoramos.

Mes kuriame tokius namus, kuriame svarbus kiekvienas šeimos narys. Puikiai suprantame, kad kiekvieno šeimos nario poreikiai, norai ir vizijos skiriasi, todėl apgalvojome kiekvieną namo statybinį, interjero sprendimą ir paruošėme jų net kelis galimus variantus.

Jei seniai jutote drugelius pilve ir pasiilgote įsimylėjimo jausmo, atvykite į Trakų raj. Rubežių k. tai patirti iš naujo.

Susisiekti
Traku_vilos_07_post
Gyvenamieji namai TRAKŲ VILOS 1
Gyvenamieji namai TRAKŲ VILOS 2