Apie Vinkehaus rašoma VZ.lt portale: Kokius individualių namų projektus statome?

Dirbame statybų sektoriuje ne vienerius metus ir esame sukaupę didelę patirtį specializuodamiesi individualių namų statyboje.

Savo bendrovę įkūrėme turėdami tikslą – suteikti išskirtinį dėmesį kiekvienam, planuojančiam įsigyti būstą ir pasiūlyti kiekvienam pirkėjui labiausiai tinkantį būsto variantą. Nesvarbu, ar tai būtų jo pirmieji nuosavi namai, ar erdvesnis būstas naujam gyvenimo etapui.

Nuo miesto šurmulio į gamtos ramybė

Ne atsitiktinai vystome projektus už miesto ribų, gamtos apsuptoje aplinkoje. Kur kiekvienas gali pabėgti nuo miesto šurmulio ir susikurti savo ramybės bei poilsio oazę, tuo pačiu, visai šalia po ranka, turėdamas visus miesto teikiamus privalumus.

Kaip dirbame? Kokius individualių namų projektus statome? Kokias ateities vizijas turime? Apie tai ir dar daugiau, nesenai dalinomės su “Verslo žinių” skaitytojais. Pilną straipsnį kviečiu paskaityti nurodoje.

Straipsnyje kalbame ir apie įspūdingiausią savo individualių namų projektą, kuriuo nepaprastai didžiuojamės, draustinio teritorijoje įsikūrusį “Baltojo slėnio” kvartalą. Kuo jis išskirtinis ir kokių klientų laukia, taip pat skaitykite straipsnyje: VZ.lt

Susisiekti

Visi parduodami namai

Turite klausimų?

Domitės kuriuo nors iš mūsų vystomų
projektų? Parašykite mums ir netrukus su Jumis susisieksime.  Prabangių namų Vilniuje pardavimų procesų vadovė

  PARDAVIMŲ PROCESŲ VADOVĖ

  DIREKTORĖ

  Donata Januškevičienė

  +370 611 12226

  donata@vinkehaus.com

  Pasidalinkite šia naujiena!